خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
خرید سکه ساکر استارز
چطور پسر یا دختری را عاشق خود کنم
deli meat
خرید گیفت کارت
Tobacco
Window repair
Window repair
لوله استیل
فوم و محصولات فومی

فوم و محصولات فومی

تولید کننده انواع محصولات فومی و کفپوش

تولید کفپوش

http://fomiran.com/ImagesSave/_211140Product_201212235617_Product_2011124392_m-p.jpg

تولید کفپوش در فومیران با کیفیت بالا و با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهداشتی انجام می شود. این کفپوش ها که در دو نوع کفپوش تاتامی و کفپوش لاستیکی تولید می شوند در طرح ها و رنگ های متنوع و ابعاد مختلف موجود می باشند. تولید کفپوش های فومیران در محیطی کاملا مجهز، با استفاده از دستگاه های پیشرفته و به صورت استاندارد و بهداشتی می باشد.

این کفپوش ها دارای تأییدیه از فدراسیون های ورزشی بوده تا ورزشکاران با آرامش و اطمینان خاطر بر روی آن ها ورزش نموده و آسیبی به آن ها وارد نگردد.

رنگبندی شاد و متنوع کفپوش ها آن ها را مناسب جهت استفاده در مهد کودک ها نموده است.

از ویژگی مهم کفپوش ها می توان به ضد آب بودن آن ها اشاره نمود زیرا شستشوی آن ها را امکان پذیر می نماید.

کفپوش های فومیران دارای ابعاد و ضخامت های مختلف جهت استفاده در مکان های مختلف می باشند.

از کفپوش های فومیران می توان در مهد های کودک، اتاق کودک، سالن های ورزشی، باشگاه های بدنسازی، پارک، پارکینگ، اصطبل حیوانات، اطراف استخر، ورودی متروها و ... استفاده نمود.

تولید کفپوش با نصب راحت نیز از دیگر مزایای آن ها می باشد. کفپوش تاتامی به صورت پازلی در کنار یکدیگر قرار گرفته و در هم قفل می شوند. کفپوش های لاستیکی نیز در کنار هم قرار گرفته و به دلیل سنگین بودن در جای خود ثابت می مانند، همچنین می توان آن ها را با چسب یا پیچ به زمین وصل نمود.

منبع: فومیرانبرچسب ها : تولید کفپوش, تولید کف پوش, تولید کفپوش تاتامی, تولید انواع کفپوش, تولید تاتامی,

+ نوشته شده در يکشنبه 19 اسفند 1397 توسط فومیران |

کفپوش ایروبیک

https://www.foamiran.com/assets/thumb/images_product_72_%DA%A9%D9%81%D9%BE%D9%88%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%A8%DB%8C%DA%A9-300x300.jpg

کفپوش ایروبیک فومیران از بهترین نوع کفپوش ورزشی مناسب جهت استفاده در سالن های ورزشی می باشد. این کفپوش های ورزشی مقاوم و بادوام در برابر ضربه بوده و دارای کیفیت بالایی می باشند. کفپوش مخصوص ایروبیک فومیران دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد بوده و دارای رنگ های متنوعی می باشد که جهت زیبایی و همچنین حفظ ایمنی ورزشکاران در هنگام انجام تمرینات ورزشی می باشد. کفپوش ورزشی داخل سالن، متناسب با نوع کاربران واهداف ورزش، دارای درجات مختلفی از اهمیت است. در کنار نیازهای مربوط به قهرمانان و ورزشکاران، هزینه های تمام شده و مورد نیاز برای نگهداری کفپوش ها نیز، موضوع بسیار مهمی است. از نظر اقتصادی مواردی چون هزینه نصب، طول عمر، هزینه های نگهداری و تعمیر و همینطور امکان کاربری های چندگانه، در انتخاب کفپوش ورزشی مورد توجه قرار می گیرد. کفپوشی مناسب می باشد که نصب آن آسان بوده و دارای قابلیت شستشو باشد. درانتخاب یک کفپوش، عوامل زیادی اثر گذارند که می توان مواردی چون کیفیت، دوام، طول عمر، هزینه های مناسب درامر اجرا، نگهداری وتعمیرات، برآورده کردن نیازهای مربوط به استفاده ازآن وتناسب با شرایط مکانی واقلیمی را نام برد.

021-33997722-6

منبع: فومیرانبرچسب ها : کفپوش ایروبیک, قیمت کفپوش ایروبیک, فروش کفپوش ایروبیک, خرید کفپوش ایروبیک, تولید کفپوش ایروبیک,

+ نوشته شده در دوشنبه 13 اسفند 1397 توسط فومیران |

ورق فوم eva

https://www.foamiran.com/assets/thumb/images_product_18_%D8%AA%DB%8C%20%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2-300x300.jpg

فومیران بزرگترین تولید کننده ورق فوم eva در ایران و خاورمیانه می باشد. در واحد تولید ورق فوم فومیران، گروه متخصص، مواد اولیه را با فرمول های کارشناسی شده در دستگاه های مجهز و به روز تولید ورق فوم قرار داده و خروجی دستگاه ورق فوم هایی استاندارد و بهداشتی بوده که با توجه به نیاز مشتری به ضخامت های متفاوت برش داده می شوند.

پس از آن این محصول در واحد کنترل کیفیت ورق فوم بررسی شده و سپس به بازار عرضه می گردند.

ورق فوم ها، فوم هایی به صورت ورقه ای می باشند که دارای ابعاد و ضخامت مختلف بوده و قابل برش به ابعاد کوچکتر نیز می باشند.

021-33997722-6

منبع: فومیرانبرچسب ها : ورق فومeva , قیمت ورق فوم eva,

+ نوشته شده در چهارشنبه 8 اسفند 1397 توسط فومیران |

فوم رول پارکت

https://www.foamiran.com/assets/thumb/images_product_43_%D9%81%D9%88%D9%85-%D8%B1%D9%88%D9%84-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA-300x300.jpg

فوم رول پارکت فومیران محصولی مناسب و با کیفیت بالا جهت استفاده در زیر پارکت می باشد. این فوم رول دارنده استاندارد های کیفیت بوده و مناسب جهت استفاده برای زیر پارکت کف ساختمان ها و عایق کاری می باشد.

این فوم رول به دلیل کیفیت بالای خود مانع از آسیب دیدن پارکت شده و از به صدا درآمدن آن جلوگیری نموده و باعث ماندگاری و افزایش طول عمر پارکت می گردد. به فوم رول پارکت فوم رول سایلنت نیز می گویند.

این فوم رول دارای ضخامت 1.8 و 2 میلی متر، طول 50 و 100 متر و عرض 1.5 متر می باشد.

021-33997722-6

منبع: فومیرانبرچسب ها : فوم رول پارکت, قیمت فوم رول پارکت, فروش فوم رول پارکت, خرید فوم رول پارکت, تولید فوم رول پارکت,

+ نوشته شده در دوشنبه 15 بهمن 1397 توسط فومیران |

انواع کفپوش

انواع کف پوش | فومیران تولید کننده انواع کفپوش با کیفیت و دوام بالا بوده که این کفپوش ها شامل کفپوش تاتامی، کفپوش لاستیکی، کفپوش پارکت و ... می باشند. کفپوش تاتامی قابل استفاده در محیط های سربسته، کفپوش لاستیکی مناسب جهت استفاده در محیط های سر باز و پر رفت و آمد و کفپوش پارکت مناسب جهت استفاده در زیر پارکت می باشد.

انواع کفپوش در رنگ ها و طرح های متنوع، ابعاد و ضخامت های مختلف موجود می باشند.

در کارخانه فومیران فوم های مرغوب و بهداشتی طی فرآیندهای مختلف در دستگاه های مختلف قرار گرفته و با توجه به فرمول های خاصی که توسط مهندسان کنترل کیفیت بررسی می شود، انواع کفپوش با کیفیتی بالا تولید شده و در اختیار مردم قرار می گیرد.

کفپوش های فومیران دارای گواهی استاندارد و گواهی بهداشت و تأییدیه از فدراسیون های ورزشی است.

 021-33997722

منبع: فومیرانبرچسب ها : انواع کفپوش, کفپوش, انواع کف پوش,

+ نوشته شده در شنبه 22 دی 1397 توسط فومیران |

فوم رول پارکت

https://www.foamiran.com/assets/thumb/images_product_43_%D9%81%D9%88%D9%85-%D8%B1%D9%88%D9%84-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA-300x300.jpg

فوم رول پارکت فومیران محصولی مناسب و با کیفیت بالا جهت استفاده در زیر پارکت می باشد. این فوم رول دارنده استاندارد های کیفیت بوده و مناسب جهت استفاده برای زیر پارکت کف ساختمان ها و عایق کاری می باشد.

این فوم رول به دلیل کیفیت بالای خود مانع از آسیب دیدن پارکت شده و از به صدا درآمدن آن جلوگیری نموده و باعث ماندگاری و افزایش طول عمر پارکت می گردد. به فوم رول پارکت فوم رول سایلنت نیز می گویند.

این فوم رول دارای ضخامت 1.8 و 2 میلی متر و طول 50 و 100 متر می باشد.

021-33997722-6

منبع: فومیرانبرچسب ها : فوم رول پارکت, قیمت فوم رول پارکت, فروش فوم رول پارکت, خرید فوم رول پارکت,

+ نوشته شده در يکشنبه 9 دی 1397 توسط فومیران |

استپ ایروبیک

استپ ایروبیک فومیران محصولی مناسب جهت استفاده در ب

 

 

 

 

 

 

 

 

اشگاه های ورزشی می باشد. این استپ ورزشی که از جنس فوم می باشد دارای استاندارد های لازم بوده تا ایمنی ورزشکاران در هنگام تمرین با آن حفظ گردد.

تخته استپ فومیران قابل استفاده در سالن ورزشی و منزل می باشد.

این استپ به صورت 3 لایه ودارای رنگبندی متنوع می باشد. همچنین در دو نوع ساده و مارک دار تولید شده که نوع مارک دار آن دارای طرح های نایک و آدیداس می باشد.

تجربه انجام حرکات فیتنس و ایروبیک با تخته استپ هایی با جنس فوم نرم


حرکت اسکوات و یا همان اسکات از حرکات مهم و پایه ای در بدن سازی و فیتنس است. این حرکت به بخش عمده ای از عضلات بدن شما فشار می آورد . تخته استپ یکی از وسایل جدید مورد استفاده برای این نوع حرکات می باشد که به طور فراگیر در حال استفاده می باشد. هم اکنون در بیشتر باشگاه ها، مراکز ورزشی و منازل از تخته استپ برای ورزش های فیتنس و ایروبیک استفاده می شود.

021-33997722-6

منبع: فومیرانبرچسب ها : استپ ایروبیک, قیمت استپ ایروبیک, فروش استپ ایروبیک, خرید استپ ایروبیک, تولید استپ ایروبیک,

+ نوشته شده در شنبه 24 آذر 1397 توسط فومیران |

فوم گلسازی

https://www.foamiran.com/assets/thumb/images_product_12_%D9%81%D9%88%D9%85-%DA%AF%D9%84%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-300x300.jpg

فوم بلندر گلسازی فومیران در هنرکده های آموزشی جهت آموزش و ساخت گل های تزئینی بلندر مورد استفاده قرار می گیرد. فوم‌ بلندر گلسازی، به صورت فوم‌های ورقه‌ای در ابعاد 60 در 70 و 30 در 35سانتی‌متر و ضخامت 0.8 میلی متر بوده که می‌توان آنها را به شکل گل‌های مختلف بریده، حالت داده و با کنار هم چیدن آنها، گل‌های بسیار زیبایی درست نمود. فوم های بلندر فومیران در رنگ های متنوع موجود می باشند تا گل‌هایی با رنگ طبیعی در اختیار مشتریان قرار گیرد. البته در صورت نیاز می‌توان از رنگ‌های طبیعی دیگری نیز برای اضافه نمودن به این فوم‌ها استفاده کرد. این فوم ها را میتوان با استفاده از حرارت اتو، حالت داد.

021-33997722-6

منبع: فوم گلسازیبرچسب ها : فوم گلسازی, قیمت فوم گلسازی, فروش فوم گلسازی, خرید فوم گلسازی,

+ نوشته شده در سه شنبه 13 آذر 1397 توسط فومیران |

دیوارپوش

https://www.foamiran.com/assets/thumb/images_product_13_%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%BE%D9%88%D8%B4-170x128.jpg

دیوار پوش فومیران، یکی از راهکارهای بسیار مناسب برای پوشش دیوار مکان‌هایی چون اتاق کودک یا مهد کودک‌ها و سالن‌های ورزشی است. با دیوار پوش فومیران می‌توانید با یک هزینه مناسب و بدون اینکه تعمیرات و خرابی خاصی نیاز باشد، فضای رنگارنگ و در عین حال کاملا ایمن به وجود آورید. در واقع این دیوار پوش‌ ها به دلیل اینکه از مواد فومی و کاملا قابل انعطاف درست شده‌اند، به عنوان یک ضربه‌گیر عمل نموده و مانع صدمه دیدن کودکان در محیط مهد کودک یا حتی فضای اتاق‌شان می‌شوند. علاوه بر اینکه نصب آن هم واقعا ساده است. دیوارپوش فومی فومیران به دو صورت رولی و پازلی موجود است.

021-33997722-6

منبع: فومیرانبرچسب ها : دیوار پوش, قیمت دیوارپوش, خرید دیوارپوش, خرید دیواوش,

+ نوشته شده در يکشنبه 13 آبان 1397 توسط فومیران |

فوم

فوم

فومیران بزرگترین کارخانه تولید فوم در ایران و خاورمیانه بوده و با بهره گیری از بهترین مواد اولیه، نیروی کاری متخصص، دستگاه های مجهز و مدرن اقدام به تولید این محصول نموده است. این شرکت با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی تولید، با شناسایی بازار های هدف صادرات مجموعه ای از تولیدات خود را تعریف جهانی نموده که نه تنها بزرگترین شرکت تولیدی فوم در ایران و خاورمیانه به شمار می آید، بلکه هم اکنون یکی از بزرگترین صادر کنندگان محصولات فوم اسفنجی EVA به اقصی نقاط جهان می باشد.

فوم، محصول اولیه جهت تولید محصولات دیگر بوده و با استفاده از فوم خام می توان محصولاتی همچون ورق فوم، فوم رول، کفپوش و با استفاه از آن سایر محصولات فومی را تولید نمود. محصولات تولید شده از فوم eva بسیار انعطاف پذیر، سبک و نرم بوده، بهداشتی و سازگار با پوست بوده و در رنگ و طرح متنوع و ابعاد گوناگون موجود می باشند.

فوم ها به دلیل اینکه به راحتی قابل برش می باشند می توان با برش و شکل دادن به آن ها انواع محصولات ورزشی، اسباب بازی فومی، لوازم آتل بندی و ... را تولید نمود.

این فوم ها دارای گواهی بهداشت و گواهینامه های OHSAS 18001,ISO 14001,ISO 9001 بوده و از بهترین فوم های تولیدی در ایران و خاور میانه می باشند.

فوم های تولیدی دارای درجه سختی های متفاوت برای کاربردهای متفاوت می باشند.

فوم های تولیدی فومیران دارای بالاترین کیفیت می باشند.

021-3399722-6

منبع: فومیرانبرچسب ها : خرید فوم, فوم, فوم eva, خرید فوم eva,

+ نوشته شده در شنبه 28 مهر 1397 توسط فومیران |

صفحه قبل 1 2 صفحه بعد